ГреціяГреція займає південні території Балканського півострова і прилеглі до нього острови, а також острови узбережжя Малої Азії. Всього в складі держави близько 2 тисяч островів, що становить 20% всієї території. Грецькі землі мають кордон з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною. Омивається водами 4 морів: Середземним, Іонічним, Егейським і Лівійським.
Греція повністю об'єднує в собі кращі можливості для туризму і відпочинку, на будь-який смак і бюджет. Це пляжний відпочинок, екскурсійні тури, ділові поїздки і індивідуальний відпочинок. Кажуть, що «в Греції є все», і ми не можемо з цим не погодитися. М'який клімат Середземномор'я, ласкаве Егейське море, тепле сонце, колоритна природа, широка готельна база, чудова кухня, багата історична спадщина і культура, і, звичайно ж, доступна цінова політика напрямку. Саме тому сюди щорічно приїжджають мільйони туристів з різних країн світу. Греки - визнані довгожителі, секрет їхнього довголіття розгадали вчені: вся справа в національній кухні. Вона, в свою чергу, заснована на трьох простих принципах - сезонності продуктів, простоті приготування і користі для здоров'я.
Клімат Греції неоднорідний: середземноморський, альпійський і помірний. Курортні міста розташовані в зоні середземноморського клімату, який характеризується м'якою вологою зимою і жарким сухим і спекотним літом. Протягом літа середня температура коливається від +20 ° C до +30 ° C при вологості 50%.
Розвинена туристична інфраструктура, шикарні пляжі і знамениті на весь світ історичні пам'ятки, залишені у спадок від давніх цивілізацій. Відпочинок в Греції - це мальовничі зелені рівнини, високі скелі, золотисті узбережжя і захоплюючі дух панорамні краєвиди. Безумовно, найбільшою популярністю при виборі курортів Греції користуються острова, гордістю яких є незліченні пляжі, відомі чистотою прибережних вод і незайманою природою.
Греція - колиска античності, зуміла донести до наших часів велику кількість пам'яток історії античної культури. Країна легенд і переказів, в ході екскурсій які, буквально оживають перед очима туристів. Адже ви зможете побувати на батьківщині Грецьких Богів, древніх філософів, мислителів і вчених, і перейнятися грецьким світосприйняттям і творчим відношенням до нагальної реальності. Греція - прекрасне місце для відпочинку, з багатим культурним спадком.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.