БолгаріяБолгарія розташована на південному сході Європи, в східній частині Балканського півострова і є членом Європейського союзу. На сході берега країни омиваються Чорним морем, а більша частина її території представлена гірськими масивами.
Болгарія, така близька українцям по духу і національного колориту, давно полюбилася нашим туристам. Привертають мандрівниківі унікальні риси болгарської культури, придбані завдяки сусідству з такими країнами як Туреччина і Греція. Зокрема, кухня - різноманітна як за видами страв, так і смаковим відтінкам - справжній гастрономічний рай для відпочиваючих.
Морські курорти Болгарії пропонують сприятливі кліматичні умови, чисті піщані пляжі, затишні готелі різної категорії, цікаві екскурсії та місця проведення дозвілля. Літо в Болгарії - це не тільки якісний пляжний відпочинок, але ще і можливість відновити життєвий тонус і поправити здоров'я в бальнеологічних і SPA центрах.
Важливим фактором, що робить відпочинок в Болгарії комфортним, є те, що жителі країни здебільшого досить добре говорять по російськи, цю мову і зараз продовжують вивчати в школах.
Близько 30% території Болгарії займають гори, які досить різноманітні по рельєфу і пропонують відвідувачам багату гаму можливостей для відпочинку, спорту і розваг. Тривалість лижного сезону на високогірних курортах країни становить близько 130 днів. Готелів і місць для відпочинку тут безліч, тому кожен турист зможе розміститися відповідно до свого смаку і переваг. Гори в Болгарії гостинні, але не забудьте, що для того, щоб насолодитися їх красою, треба бути підготовленими, забезпечивши себе інформацією по обраних маршрутах, метеорологічних умовах, а також відповідально ставитися до природи, оберігати її чистоту.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.