ОАЕОАЕ - розташовані в північно-східній частині Аравійського півострова і омиваються Перською затокою. Площа їх території становить 83,6 кв.км. На півдні і заході країна межує з Саудівською Аравією, на сході - з Оманом. Північне і західне узбережжя знаходяться навпроти Ірану і Катару. Держава складається з семи незалежних еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Рас-Аль-Хайма, Умм-Аль-Кувейн, Фуджейра і Шарджа. Столицею ОАЕ є столиця найбільшого емірату - однойменне місто Абу-Дабі.
Клімат цієї країни визначається як сухий, субтропічний і пустельний. Середні температури в туристичний сезон коливаються в межах від +20 до + 35 ° С, в деяких районах досягають + 48 ° С. Температура води в прибережних зонах не опускається нижче + 20 ° С.
Велику частину території Об'єднаних Арабських Еміратів займає пустеля Руб-ель-Халі, і по праву вважається найбільшою в світі областю, покритою піском. Рослинність і природне багатство країни, за винятком гірських областей Фуджейра і Рас-Аль-Хайм, - результат копіткої рукотворної роботи місцевих жителів. Найцікавіші представники місцевої фауни - аравійський леопард і козел альпійський, в природному середовищі частіше зустрічаються верблюди і дикі кози.
Об'єднані Арабські Емірати - рай для любителів пляжного відпочинку і шопінгу. При цьому держава не обділена і історичними пам'ятками, такими як археологічні парки, старовинні форти і палаци шейхів. Архітектура столиці країни Абу-Дабі і відвідування самого динамічного емірату Дубай вразить гостей своєю урбанізацією і розмахом науково-технічної думки.
Сучасні Об'єднані Арабські Емірати - це безліч готелів, ресторанів і магазинів, аквапарків, нічних клубів і дискотек, торгових та виставкових центрів, екзотичних ринків і сучасних бутиків. Щорічно сюди приїжджають сотні тисяч туристів, щоб відчути східну розкіш, викупатися в теплих водах Перської затоки, поніжитися на прекрасних піщаних пляжах і відвідати культурно-історичні пам'ятки. Зберігши східний колорит, Арабські Емірати зуміли не тільки не відстати від решти світу, але і обійти його по ряду показників.
Навряд чи когось залишать байдужим зелені оази в пустелі, Зони Червоних Пісків (мальовничі висохлі гирла річок) або гірський масив Аль-Хаджарс з його гострими вершинами. Любителі особливої екзотики неодмінно скористаються можливістю «відірватися» від міста і здійснять подорож по пустелі. Окремої згадки гідна арабська кухня, без дегустації якої з готелів ОАЕ не їде жоден турист.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.