ЄгипетЄгипет є однією з найпопулярніших теплих країн серед українських туристів. Доступність відпочинку, розвинена туристична інфраструктура на узбережжях Червоного моря і настільки відмінний від європейських традицій національний колорит роблять Єгипет неймовірно привабливим для мандрівників з усього світу.
Клімат країни тропічний з рідкісними опадами і значними добовими коливаннями температури. Найбільш комфортні умови для відпочинку на популярних курортах Єгипту відзначаються з листопада по квітень, з оптимальним поєднанням температури повітря (+ 25 ° С) і води (+ 23 ° С).
Єгипет - це батьківщина однієї з найдавніших світових цивілізацій. Різноманітність екскурсійних програм дозволяє кожному гостю зустрітися з древньою історією країни і познайомитися з багатою місцевою культурою. Де як не в Єгипті ви зможете помилуватися величчю пірамід і сфінксів, відвідати справжній східний базар і досліджувати краси унікального підводного світу.
Єгипетські курорти омиваються найсолонішим морем Світового океану, з його кришталево чистими водами. За якістю і різноманітності коралів, морської флори і фауни Червоного моря ви не знайдете рівних в Північній півкулі. Води Червоного моря чудово підійдуть і для занять водними видами спорту, такими як серфінг, дайвінг, віндсерфінг, кайтсерфінг або яхтинг.
Запрошуємо вас здійснити захоплюючу подорож в країну вічного літа і теплого моря. Ми щиро сподіваємося, що відпочинок з МAX TOUR стане для вас не тільки комфортним і доступним, а й повним по-справжньому яскравих вражень.ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.