ТуреччинаТуреччина - унікальна країна, де поєднується східний колорит, багатовікова історія з невимовної краси природою і шикарним сервісом. Це одна з тих країн, яка омивається відразу чотирьма морями: Середземним, Егейським, Чорним і Мармуровим. Туреччина пишається своїм природним розмаїттям: це смарагдові пагорби Мармарису, величні скелі Кемера, соснові ліси Анталії, нескінченні рівнини Белека, піщані пляжі Сіде і блакитні води Аланії.
У Туреччині зосереджена величезна кількість готелів на будь-який смак, де навіть при мінімальному бюджеті МAX TOUR може запропонувати відпочинок в концепції «все включено». Турецький відпочинок підійде абсолютно всім: туристам з маленькими дітьми, гучним молодіжним компаніям, любителям активного відпочинку і сімейним парам. Але не хвилюйтеся, заселяти всіх відразу в один готель вас ніхто не буде, просто різноманітність готельної інфраструктури колосальна!
Турецька Республіка розташувалася головним чином в південно-західній частині Близькосхідної Азії, і частково - в південно-східній Європі. Держава має сухопутні кордони з Грузією, Вірменією, Азербайджаном і Іраном на сході, з Іраком і Сирією - на півдні, з Грецією і Болгарією - на заході. Омивається Туреччина водами чотирьох морів: Чорне, Середземне, Егейське і Мармурове.
Оскільки ландшафт країни переважно гірський, клімат на території Туреччини - гірський з рисами континентального. Літо зазвичай спекотне і посушливе, а зими холодні і сніжні. Залежно від регіону, погодні особливості країни різняться. Клімат Егейського і Середземноморського узбережжя субтропічний середземноморський, що робить зиму м'якшою, і не залишає на землі сніговий покрив. Туристичний сезон в Туреччині починається з травня і триває до листопада.
Завдяки вигідному розташуванню Туреччина - щаслива володарка чудової природиі, яка поєднує в собі унікальне змішання флори і фауни Африки, Азії та Європи. Ці землі родючі, тому саме тут - пишна рослинність, а також росте більшість фруктів, які Ви бачите в магазинах Ваших міст
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.