Головна   /   Види турів

Гастро-тури
Виноградники Бордо, гуляш в Будапешті, віденський шніцель, чеська рулька, баварські сосиски … Кожна країна Європи таїть в собі багато смачненького та існує чимало програм, де туристи можуть познайомитися з національною кухнею. Фахівці відзначають, що гастрономічний тур – це подорож в гастрономічний регіон з метою відпочинку і розваги з включенням відвідування як основних, так і вторинних виробників продуктів харчування, фермерських ринків, кулінарних шоу, майстер-класів. Тут турист знайомиться з країною через її кухню.

Зазвичай такі тури індивідуальні, але є можливість і зібрати групу (групові тури будуть трохи дешевші). Вас обов’язково супроводжує помічник, який поєднує в собі функції і гіда, і перекладача. До речі, гастро-тури не виключають екскурсійної програми. Тобто Ви познайомитись з країною через її кухню і побачите головні визначні пам’ятки.Іноді з групою їздить гід-сомельє, який розповідає про історію та нюанси виноробства. Також він може домовитися про відвідування шато і виноробства, в які важко потрапити.

Плюс гастрономічних турів – їх невелика тривалість. Ви маєте можливість не брати тривалу відпустку, так як середній тур триває 4 дні3 ночі (бувають тури і від 6 днів). Сніданок і обід, традиційно входить в програму, а ввечері туристи самі можуть відвідати ресторан – закріпити пройдений за день матеріал – самі або за рекомендацією супроводжуючого. До слова, відвідування ресторанів, виноробства, фермерських господарств завжди бронюється гідом заздалегідь та відбувається організовано. Велику частину часу туристи проводять на свіжому повітрі, тому гастрономічні тури рекомендують і клієнтам з дітьми. Особливо якщо тури – шоколадні.

Пропонуючи гастрономічні пакети, туристична компанія «MAX TOUR» завжди намагається вкласти в них максимум автентичності і позбутися стереотипних уявлень про країну. Якщо в програмі заявлено виробництво будь-якого продукту, то туристів не повезуть на завод або великий концерн, їм покажуть справжній сімейний бізнес – справа, що переходить з покоління в покоління. Гостям показують весь процесвиробництва – від сировини до кінцевого продукту.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.