Головна   /   Види турів

Круїзи
Морські і річкові круїзи – це елітний вид відпочинку на морі, що елегантно поєднує екзотичні подорожі з максимальним комфортом. У круїзі Ви перетворитеся на громадянина світу, якому відкрита безліч країн і міст. Найвищий рівень сервісу, дух пригод – відмітні особливості кожного морського і річкового круїзу. Відпочинок на морі під час подорожі на теплоході перетворюється на казку – Ви засинаєте в одній країні, а прокидаєтеся в іншій.

Круїзи по морю подарують Вам впродовж однієї подорожі не лише кращий відпочинок, але і познайомлять з культурою різних народів. Подорож на лайнері подарує Вам відчуття повної свободи і розміреність корабельного життя.

Головна перевага морських круїзів – це можливість побачити впродовж однієї поїздки відразу декілька країн без таких формальностей, як стомливе заселення і виселення з готелів, митний контролю, трансфер і інші незручності. Стандартний час перебування в одному місті під час круїзного відпочинку на морі – один день, якого цілком достатньо для огляду основних пам’яток. Круїзи морем по екзотичних регіонах доступні у будь-яку пору року: круїзи по Середземному морю, круїзи по Балтійському, Карибському морям, круїзи по Атлантиці, круїзи по Південно-східній Азії, річкові круїзи по Нілу, круїзи по Волзі, круїзи по Дніпру і багато що інше.

Круїз – це універсальний вид відпочинку, який підходить не лише пенсіонерам і сімейним парам з дітьми, але і молоді.

Географія круїзів охоплює весь світ. Найекономічніші круїзи – це морські круїзи по Середземномор’ю. Найпопулярніші – круїзи по Карибських островах, де Ви побачите Флоріду (порти Майамі, Форт-Лодердейл), Кайманові острови, Ямайку, Гаїті, Сент-Томас, Сент-Мартен, Багамські острови, Барбадос, Антігуа, але для них потрібна діюча американська віза. Не менш популярні і круїзи навколо Південної Америки. З листопада по березень Ви зможете відправитися в круїз в Південно-східній Азії на вітрильнику з Пхукета або Сінгапуру на острови До Липи, До Гань Нок, Симилан, Сурин, Пхи-Пхи, До Аданг.

У який би круїз для відпочинку на морі Ви не відправилися, туристична компанія «MAX TOUR» прикладе всі зусилля, щоб Ви отримали максимальне задоволення від поїздки.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.