Головна   /   Види турів

Екскурсійні тури
Екскурсійний тур від туристичної компанії «MAX TOUR» – це маленька подорож, що дає можливість не тільки відпочити, а й отримати нові знання і свіжі враження. Найголовніше, що організувати собі такий відпочинок може кожен, незалежно від зайнятості або рівня достатку, благо, вибір подібних турів величезний. Відправитись на екскурсію разом з організованою групою, або обрати собі окремий маршрут по місцях, де ще не були жодного разу? Обирайте те, що Вам більше до душі. Звичайно потрібно враховувати, що в своїй більшості екскурсійні тури призначені не для активного відпочинку і не для туристів екстремалів, а для тих, хто щиро цікавиться побутом і культурою інших країн та міст. Наші гіди по напрямках подібних турів, пройшли багатьма маршрутами та точно знають на що слід звертати особливу увагу екскурсантів.

Кожна екскурсія по своїй суті – це відкриття для себе чогось нового на основі вже існуючих вражень. Наприклад, найбільш затребуваними вважаються європейські екскурсійні тури в такі країни як Польща, Чехія, Греція, Італія. Екскурсійні тури в Чехію набули популярності завдяки чудовим старовинним пам’яткам і романтичній обстановці. Іспанія – країна старих добрих традицій, а Греція, як відомо, є невичерпним джерелом історії культури. У свою чергу, Італія являє, здавалося б, неймовірне поєднання стилів та епох: бароко та модернізму, рококо і мінімалізму.

Тільки найвигідніші гарячі екскурсійні тури в Європу! Незабутній відпочинок за прийнятною ціною! Якщо Ви – ще недосвідчений мандрівник або просто не бажаєте морочитись з самостійним підбором маршруту, екскурсій, місць для проживання і при цьому Ви особливо цінуєте активно-пізнавальний відпочинок, то екскурсійні тури – це найкращій варіант саме для Вас! Можливий вибір як авіа-екскурсійного туру, так і автобусного – в залежності від Ваших побажань.

Туристична компанія «MAX TOUR» допоможе організувати для Вас найкращий екскурсійний відпочинок та отримати від нього незабутні враження!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.