Головна   /   Види турів

Пакетні тури
Пакетний тур - це найпопулярніший продукт усіх туристичних агентств. Зазвичай він являє собою сукупність найрізноманітніших послуг, які пропонує туроператор. Тільки його завжди формує туристична фірма на свій розсуд, тому внести власні корективи в подорож вже не вийде. Хоча для багатьох це не біда, а тільки задоволення від того, що не треба нічого вирішувати.

Безумовно, цільова аудиторія пакетних турів дуже велика. Її можна відносно поділити на три групи:
1. Люди, які вперше їдуть за кордон і не знають, як бронювати авіаквитки, готелі. Також тут вирішальним фактором може стати незнання мови чи погана орієнтація в чужій місцевості.
2. Сім'ї, що відпочивають з дітьми. У такій ситуації просто хочеться, щоб було все включено, бо основні приємні клопоти будуть з малюками.
3. Люди, що бажають отримати від відпочинку тільки задоволення і не думати ні про що, особливо про всякі складнощі інфраструктури.

Всі складові стандартного пакетного туру, які можуть запропонувати практично всі турагентства:
ПЕРЕЛІТ
Доставка з пункту А в пункт В літаком або будь-яким іншим видом транспорту обов'язково передбачається в кожному пакетному турі. І цей пункт досить часто дозволяє заощадити на путівці, оскільки туроператорам надаються знижки. А у випадку з чартерними рейсами - ви точно виграєте.
ТРАНСФЕР
Перевезення вас з вокзалу або аеропорту прямо до готелю є зручною перевагою. Тільки уявіть: ви з дороги, втомлені, трохи розгублені в новій місцевості - а тут ще треба шукати свій готель. Трансфер в пакетному турі - це добре.
ПРОЖИВАННЯ
Багато турагентств часто вказують, що однією зі складових пакетного туру є проживання, що входить у вартість. Але ось де? Це питання обов'язково потрібно уточнювати, щоб надані умови вам підійшли. Це може бути готель, вілла, бунгало або навіть шале - тому не соромтеся запитувати, що вас чекає.
ХАРЧУВАННЯ
Типи харчування кожен туроператор може запропонувати найрізноманітніші. Але, щоб протягом всьому відпочинку не думати про те, де дістати їжу, або як втамувати спрагу - краще всього вибирати варіанти «все включено».
СТРАХОВКА
Будь-яке турагентство беззастережно включить цю складову у вартість пакетного туру, тому що забезпечення медичної допомоги за кордоном в екстрених ситуаціях вкрай важливо. Над цим питанням навіть не роздумуйте, адже ніколи не знаєш напевно, чого чекати.
ЕКСКУРСІЇ
Одним з найбільш важливих пунктів є саме цей, тому що, тільки відвідуючи екскурсії, можна найбільш повно ознайомитися з визначними пам'ятками нової країни. Захопливі екскурсійні програми і насичений їх графік - це, мабуть, те, за що можна полюбити пакетні тури. Притому вас завжди відвезуть в необхідне місце, а про всі екскурсії вже буде заздалегідь домовлено, так що чекати не доведеться.
ГІД
Людина, яка роз'яснить будь-які питання, підкаже і допоможе в будь-якій ситуації - це гід. Зазвичай він відмінно знає мову країни і все про її пам'ятки. Тому, якщо в складові пакетного туру входить гід - радійте, вас чекає комфортна подорож, без клопоту.

Туристична компанія «MAX TOUR» пропонує найвигідніші пакетні тури. Незабутній відпочинок за прийнятною ціною! Якщо Ви – ще недосвідчені мандрівники або просто не хочете морочитися з самостійним підбором маршруту, місць для проживання і при цьому Ви марите про чудовий відпочинок, тоді наші пропозиції – це відмінний варіант для Вас!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.