Головна   /   Види турів

Тури по Україні
Туристична компанія «MAX TOUR» завжди має безліч пропозицій захоплюючих турів по Україні. Наша Батьківщина неймовірно багата на красиві, мальовничі місця. В Україні є також безліч історичних пам’яток, бо нашій історії вже тисячі років. Запитайте себе – “Я все бачив на власні очі? Я побував у всіх потаємних куточках України?”. То якщо Ви сумніваєтесь – гайда з нами!

Найбільшим попитом серед туристів користуються тури по Україні, де переплітаються історичні святині оповиті легендами, культура з її традиціями і обрядами та українська природа з її долинами, річками й горами.

Ми пропонуємо Вам екскурсії, що точно запам’ятаються на довгі роки. По поверненню, Ви будете захоплено розповідати ці історії своїм рідним, друзям й близьким. Ми завжди знаємо, чим приємно здивувати наших клієнтів. Та до кожного маємо персональний підхід.

Ціни на тури по Україні традиційно доступні, та не потребують ніяких додаткових приготувань. Одноденні тури, тури вихідного дня, та цілі відпустки по наймальовничіших місцях України. Про популярність внутрішнього туризму свідчить хоча б той факт, що чисельність запитів користувачів мережі «тури по Україні» постійно збільшується. Це – тренд останніх декількох років. І, ми сподіваємось, що так буде тривати і надалі.

Тож годі мріяти про пригоди – треба діяти! Туристична компаныя «MAX TOUR» запрошує Вас хоча б на один день відійти від звичного ритму життя, та зануритись у мандрівку по нашій Батьківщині! Бо такої рідної казки Ви не знайдете ніде у світі!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Заповніть форму і відправте нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам і проконсультуємо.